Ζητείται εξωτερικός πωλητής-παραγγελιολήπτης στη Λεμεσό
Πόλη: Limassol Είδος εργασίας: Full Time

Περιγραφή Θέσης: Ζητείται εξωτερικός πωλητής-παραγγελιολήπτης στον τομέα ειδών καθαρισμού και οικιακής χρήσης για Υπεραγορές, SuperMarkets, Eστιατόρια, περίπτερα κτλ. Έτοιμα δρομολόγια για κάλυψη των περιοχών επαρχίας Λεμεσού - Πάφου.

Καθήκοντα

• Διαχείριση υφιστάμενου πελατολογίου και ανάπτυξη νέου

• Επισκέψεις σε πελάτες με σκοπό την πώληση και λήψη παραγγελιών

• Παρουσίαση των προϊόντων της εταιρείας σε υφιστάμενους/ υποψήφιους πελάτες και

• διαπραγμάτευση-συμφωνία όρων συνεργασίας σε υφιστάμενους και νέους πελάτες.

Απαραίτητα προσόντα

- Γνώση και εμπειρία στις εξωτερικές πωλήσεις

- Γνώση και εμπειρία των επαρχιών Λεμεσού-Πάφου

- Ικανότητα στην οργάνωση

- Ικανότητα στην επικοινωνία

- Δίπλωμα αυτοκινήτου

- Ακεραιότητα χαρακτήρα

- Διαμονή στη Λεμεσό

Απολαβές και Ωφελήματα

- Βασικός Μισθός και προμήθεια επί των πωλήσεων

- Tαμείο αδειών

- Συνεχής εκπαίδευση

- Bonus επί των στόχων των πωλήσεων

- Ευχάριστο περιβάλλον

- Εξέλιξη καριέρας

Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν σχετικό βιογραφικό σημείωμα στο e-mail: [email protected]

Ημερομηνία λήξης υποβολής αιτήσεων: 24/11/2018