Υπεύθυνος/νη Ανάπτυξης Πελατών

Περιγραφη Εργασιας

31Jan
Πωλητές - Σύμβουλοι πωλήσεων - Πλασιέ

Η Εταιρεία Andreas meletis Trading  με έδρα την βιομηχανική περιοχή Ιδαλίου στην Λευκωσία και με δραστηριότητες που περιλαμβάνουν εισαγωγή και πώληση καταναλωτικών οικιακών πλαστικών προϊόντων ζητά να προσλάβει Υπεύθυνο/νη Ανάπτυξης Πελατών για τις επαρχίες Λάρνακας, Λεμεσού και Πάφου.

Προσόντα
Εμπειρία στο χώρο των πωλήσεων σε υπεραγορές.
•  Δυναμική προσωπικότητα με ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας.
• Εξαιρετική ικανότητα οργάνωσης και συντονισμού δραστηριοτήτων.
• Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και στην επίτευξη στόχων.
• Ανάληψη πρωτοβουλιών

Καθήκοντα
Ανάπτυξη των πωλήσεων και την εφαρμογή προωθητικών ενεργειών, προκειμένου να αυξηθεί το μερίδιο αγοράς και να αντιμετωπιστεί ο ανταγωνισμός.
•  Φροντίζει για τις δημόσιες σχέσεις και την προβολή της επιχείρησης.

Προσφέρεται
βασικός μισθός, προμήθεια, και αυτοκίνητο εταιρείας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο

e-mail: info@ameletis.com

  • Πόλη: Λευκωσία
  • Είδος εργασίας: Full Time