Διευθυντές Εστιατορίων/ Βοηθούς Διευθυντές Εστιατορίων-Λεμεσός

Περιγραφη Εργασιας

Ta Hobo Mediterraneo, μέλος του μεγαλύτερου ομίλου εστιατορίων και καφετεριών στην Κύπρο, της PHC Franchised Restaurants Public Ltd., στα πλαίσια επέκτασης στην Λεμεσό, αναζητά να προσλάβει:

  • Διευθυντές Εστιατορίων/ Βοηθούς Διευθυντές Εστιατορίων

Καθήκοντα:

  • Ευθύνη  για την ομαλή λειτουργία του καταστήματος και παροχή άριστης ποιότητας εξυπηρέτησης και προϊόντος σύμφωνα με τα πρότυπα της

Εταιρείας

  • Διασφάλιση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας τροφίμων σύμφωνα με το HACCP
  • Εκπαίδευση και ανάπτυξη του προσωπικού
  • Επίτευξη οικονομικών στόχων

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο Τουριστικής ή Ξενοδοχειακής σχολής
  • Προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώσεις Η/Υ
  • Ηγετικές και οργανωτικές ικανότητες

Ευκαιρίες καριέρας - Επαγγελματική ανάπτυξη

Όλες οι αιτήσεις θα εξετασθούν και θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποτείνονται με σύντομο βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνσή recruitment.hobo@phc.com.cy δηλώνοντας τον τίτλο (MED_2015)

  • Πόλη: Λεμεσός
  • Είδος εργασίας: Full Time